Aktuality

AUTEL slavil 25. narozeniny

V letošním roce společnost AUTEL, a.s. slaví 25. výročí od svého založení.
Společnost AUTEL vznikla v roce 1993 s asi 30 pracovníky a výnosy 18 mil. Kč. V roce oslav jsou výkony odhadovány na 400 mil. Kč při 100 zaměstnancích. Společnost realizuje komplexní řešení služeb a dodávek pro technologický silnoproud a automatizaci v průmyslu.
K největším projektům v posledních letech patří:
Řídicí systémy a silnoproud vysokých pecí
Rekonstrukce řídicích systémů a silnoproudu válcoven
Dodávka silnoproudu, měření a řízení pro klasické a fluidní kotle
Řídicí systémy turbín
Komplexní dodávky zapouzdřených rozvoden 110 kV
Rozsáhlé dodávky lokálních distribučních soustav podniků
Komplexní dodávka silnoproudu, měření a řízení kotlů a čištění spalin spalovny
Řídicí systémy papírenských strojů

Vyvrcholením probíhajících oslav bylo setkání zástupců společnosti s představiteli významných zákazníků dne 14. června 2018 na Fojtství v Oldřichovicích.
Ředitel společnosti p. Ing. Jaroslav Kroliczek ocenil přínos zákazníků a partnerů k dlouhodobému rozvoji společnosti a poděkoval za důvěru, za možnost aplikovat moderní řešení technologického silnoproudu a automatizace technologických celků, protože jen tak má společnost možnost dlouhodobě přispívat k zvyšování konkurenceschopnosti jejich produktů.
Během přátelského setkání s bohatým kulturním programem a ochutnávkou místních specialit si účastníci mohli poslechnout vystoupení zpěváka Petera Cmorika, kapely Legendy se vrací, zhlédnout leteckou akrobacii. Večerem provázela pí Eva Šimčiková. Akce byla ukončena velkolepým ohňostrojem.
Následujícího dne 15. června 2018 pořádala společnost AUTEL, a.s. pro své zákazníky a partnery golfový turnaj AUTEL GOLF CUP 2018. Turnaj se konal v krásném prostředí Beskyd na golfovém hřišti v Ropici.
O měsíc dříve ve dnech 19. – 20. května 2018 uspořádala společnost AUTEL k výročí 25. let od založení výlet zaměstnanců společnosti včetně rodinných příslušníků do Prahy. Hlavním bodem programu byla projížďka lodí po Vltavě s bohatým programem a občerstvením. Druhý den pracovníci společnosti absolvovali prohlídku zámku Konopiště.
Výlet byl poděkováním pracovníkům společnosti za jejich věrnost, profesionální, kvalitní a obětavou týmovou práci pro zákazníky společnosti.

 

25let_golf1

25let_lod1

09:5721.6.2018 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality