INVENT ARENA 2024 – Autel získal ocenění

Účast na mezinárodní výstavě technologických novinek, patentů a vynálezů Invent Arena 2024, která se konala v třinecké Werk Areně ve dnech 12. – 13. 6. 2024 byla pro společnost Autel úspěšná.

Zlato a Werk aréna v Třinci jsou dvě propojené nádoby. Stejně jako Oceláři získali letos zlatou medaili v extralize ledního hokeje, získal Autel zlatou medaili.

Odborná komise výstavy udělila zlato za první aplikaci mechanických vakuových čerpadel na technologii vakuování oceli VAD (Vacuum Arc Degassing) v Evropě. Projekt, kde byl Autel generálním dodavatelem celé technologie byl realizován ve společnosti Alchemia S.A. oddział Stalownia Batory w Chorzowie v letech 2022–2024. Aplikací vakuových čerpadel došlo k výraznému snížení nároků na energie oproti parnímu procesu, což přináší velmi rychlou návratnost investice.

V konkurenci mezi více než 100 soutěžními exponáty získal projekt také vítězství v kategorii hutnictví, strojírenství a stavebnictví.

Zlatá medaile a vítězství v kategorii hutnictví, strojírenství a stavebnictví potvrzují unikátnost a vysokou přidanou hodnotu k řešení, které Autel nabízí.

Autel na výstavě prezentoval svoje schopnosti v realizaci komplexních dodávek a služeb v oblasti silnoproudu a automatizace technologických celků.

Inovativní přístup společnosti umožňuje realizaci významných modernizačních a investičních projektů v hutnictví, energetice a petrochemickém průmyslu.

Společnost využívá vlastní výrobní informační systém SMARTPROJECT, který úspěšně nabízí projektově zaměřeným společnostem.

Projektování v 3D, simulace, komplexní testování automatizačních procesů a virtuální zprovoznění systémů se stává nedílnou součástí realizace projektů a umožňuje splnění i těch nejnáročnějších požadavků zákazníků.

10:5521.6.2024 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality