Aktuality

Kontejner s elektročástí pro mlýnici dolomitu

Společnost AUTEL již delší dobu spolupracuje se společností PSP Engineering, Přerov při vypracování projektových dokumentací a dodávkách pro projekty v průmyslu zpracování sypkých materiálů.

Začátkem roku projektanti společností AUTEL vypracovali realizační dokumentaci pro elektročást mlýnice dolomitu, kterou společnost PSP Engineering staví ve společnosti AB Dolomitas na Litvě. Jedná se o mlýnici dolomitu s výstupem 20 t/h vápence o velikosti zrn 2 – 22 mm.

Po vyskladnění projektu a předložení nabídky na realizaci, zrealizovala společnost AUTEL dodávku kompletně vybaveného kontejneru s elektročástí mlýnice dle svého projektu.

Jedná se o inženýrské činnosti, projektování, programování systému Simatic S7-300 a vizualizace WinCC RT, dodávku kontejneru s uvedeným řídicím systémem, rozvaděčem o pěti polích s měniči Sinamics a inteligentními motorovými vývody Simocode. Součástí projektu je rovněž dodávka místních ovládacích skřínek k jednotlivým pohonům.

Kontejner byl odeslán v 1. polovině května 2017. Supervize nad montáží a následné zprovoznění celé mlýnice proběhne do konce srpna 2017.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10:0219.5.2017 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality