Aktuality

AUTEL projektuje elektronapájení závodu Nexen Tire

Jihokorejská společnost Nexen Tire Corporation Czech s.r.o. (Nexen Tire) patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Spolupracuje s renomovanými výrobci automobilů, jako např. Škoda, Volkswagen či Hyundai.

Nexen Tire vybuduje v průmyslové zóně Triangle u Žatce technologicky vyspělý závod na výrobu pneumatik pro osobní a lehká nákladní vozidla

Generálním dodavatelem stavby závodu bude společnost Samsung Engineering. Kontrakt na část „Dodávka napájení elektřinou“ získala společnost Siemens.

Na základě úspěšné spolupráce na předchozích projektech společnost Siemens vybrala společnost AUTEL jako svého subdodavatele pro zpracování projektové dokumentace.

AUTEL dodá pro Siemens dokumentaci a služby v rozsahu: podklady pro profese (PPP), realizační projekt (Detail Design), dokumentaci DPP, DPU, dokumentaci skutečného provedení a verifikuje, případně aktualizuje dokumentaci PPPs na základě realizačního projektu.

Dokumentace bude obsahovat řešení pro zařízení: zapouzdřená rozvodna 110kV, transformátor 110kV/22kV, rozvaděče 22kV, 6,6kV, kompenzace VN, NN, transformátory VN/NN, rozvaděče NN, dieselgenerátory, kabeláž a uzemnění.

Jako option AUTEL nabízí zpracování dokumentace pro ŘS systém elektro – SCADA.

Výše kontraktu je 3,7 mil. Kč. Ukončení projektu se předpokládá v dubnu 2018.

10:5622.12.2016 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality