Aktuality

Certifikát

AUTEL oceněn společností Doosan Škoda Power

Dne 24. března 2015 v prostorách hotelu Golden Fish v Plzni se uskutečnil Dodavatelský den Doosan Škoda Power 2015. Tuto prestižní akci organizuje plzeňská společnost Doosan Škoda Power, s.r.o., tradiční výrobce parních turbín, turbogenerátorů a tepelných výměníků. Dodavatelský den přináší příležitost pro dodavatele společnosti Doosan Škoda Power, s.r.o. nalézat další možnosti rozvoje vzájemné spolupráce.

Během Dodavatelského dne zúčastnění prezentovali plánované aktivity a výzvy pro tento rok, včetně strategických změn. Během oficiální části obdržela společnost AUTEL ocenění Doosan Škoda Power Excellent Supplier za rok 2014. Ocenění „Vynikající dodavatel“ bylo uděleno za vynikající výsledky v oblasti kvality dodávek a služeb, dodržení dodacích termínů a projektových nákladů.

Společnost AUTEL je již dlouhodobým obchodním partnerem společností Doosan Škoda Power a zajišťuje pro ni dodávky řídicích systémů, měření a systémů monitorování turbín pro její projekty u zákazníků v Česku i ve světě. Společně instalované turbíny již dodávají elektrickou energii do sítě v zemích jako Česko, Dánsko, Indie, Německo, Polsko, Rusko, Švédsko a Turecko.

 

 

05:1512.8.2015 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality