Aktuality

AUTEL GOLF CUP 2016

Dne 10. června 2016 pořádala společnost AUTEL, a.s., Třinec, člen skupiny VAE CONTROLS Group pro své zákazníky a partnery již dvanáctý ročník golfového turnaje AUTEL GOLF CUP.

Turnaji předcházel společenský večer v hotelu Vitality ve Vendryni. Na zahájení večera ředitel společnosti Ing. Jaroslav Kroliczek ocenil přínos zákazníků a partnerů k dlouhodobému rozvoji společnosti a poděkoval za možnost rozvíjet a vyvíjet řešení technologického silnoproudu a automatizace technologických celků pro své zákazníky, a tím i zvyšovat konkurenceschopnosti jejich produktů.

Samotný turnaj se konal následující den v areálu Ropice Golf Resort s panoramatickými výhledy na masiv Slezských Beskyd, jimž dominuje Javorový vrch. Soutěžilo se systémem STABLEFORD na 18 jamkovém hřišti Ropice Golf Course. Součástí turnaje byly i vložené soutěže „Nearest to Pin“ a „Longest Drive“.

Pro potencionální golfisty probíhal souběžně doprovodný program – golfová klinika s trenérem a hra na 6 jamkovém veřejném hřišti.

Před vyhlášení výsledků a slavnostním zakončením turnaje ředitel Kroliczek jménem společnosti AUTEL předal sponzorský dar formou šeku na částku 50.000 Kč paní Ireně Korvasové, zástupkyni Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK.

11:1028.6.2016 zpět na výpis

Poslední události

Všechny aktuality